Na chwilę obecną działają sekcje badmintona:

  • wyczynowa - należą do niej osoby, które posiadają ważną licencję zawodniczą Polskiego Związku Badmintona, biorą udział w turniejach oraz trenują minimum 3x w tygodniu
  • sportowa -  należą do niej osoby uczeszczające na zajęcia szkółki badmintona
  • rekreacyjna - może do niej należeć każdy, kto lubi grać w badmintona

SEKCJA WYCZYNOWA:

  • Dawid Fraś ur. 1994r.  (F6112, termin 31.12.2016)
  • Stanisław Olearczyk ur. 2000r.  (O6147, termin 31.12.2016)
  • Jakub Waloszek ur. 2003r.  (W6108, termin 31.12.2016)
  • Paluch Aleksandra ur. 2001r.   (P6110, termin 31.12 2016)
  • Michał Borowiec ur.2003r. (B6324, termin 31.12.2016)
  • Julia Piwowar ur.2005r. (P6383, termin 31.12.2016)
  • Piotr Wiercigroch ur. 2002 (W6542, termin 31.12.2016)
  • Michał Szczypka ur.2005  (S6493, termin 31.12.2016)
  • Szymon Wiercigroch   (W6814, termin 31.12.2016)
  • Ewa Piszczek ur.2001  (P6716, termin 31.12.2016)
  • Justyna Biernot  ur. 2003 (B6658, termin 31.12.2016)
  • Jacob Toczek  ur.2005 (S6715, termin 31.12.2016)
  • Sebastian Sidorek  ur.2005 (S6714, termin 31.12.2016)

SEKCJA SPORTOWA:

  • Jakub Śliwka ur. 2007 (Ś6657, termin 31.12.2016)
  • Szymon Górnik ur.2002
  • Zuzanna Pyclik ur. 2002 (P6656, termin 31.12.2016)
  • Piotr Hura
  • Patryk Kramarczyk
  • Wojciech Hubczyk
  • Tymek Adamiecki
  • Adam Mazanowski
  • Maciej Mazanowski
  • Joachim Strzemiecki
  • Filip Rydzewski
  • Maja Laba
  • Tymek Wiercigroch
  • Piotr Breguła
  • Mateusz Janik
  • Jan Halotta
  • Maksymilian Kyrcz
  • Pniok Jeremi
  • Karol Danel
  • Konrad Danel
  • Magdalena Borowiec
  • Kacper Piwowar
  • Kacper Niedziela
  • Karol Dubiel
  • Grzegorz Paperz
  • Bujok Maja
  • Walaszczyk Maja
  • Mirzyński Maciej
  • Jurek Wiktoria
  • Biegun Paweł
  • Pilarz Piotr
  • Bujarek Rafał
  • Sobieszczański Kajetan
  • Kocoł Adam
  • Hajduk Zofia
  • Babicz Piotr
  • Babicz Maciej
  • Komar Jakub
  • Komar Julia
  • Matlak Michał
  • Stajszczyk Mikołaj
  • Wójcicki Szymon
  • Bilski Filip
  • CHrobak Łukasz
  • Fiołek Dawid
  • Zienkiewicz Julia
  • Skotnicki Mateusz
  • Łuba Tomasz
  • Kozioł Kacper

Trener Bartek Pietryja