CENNIK ZIMOWY 2017

obowiązuje od 23.10.2017 do 30.04.2018

Przypominamy, że korty w soboty czynne są do godziny 20:00, w niedziele do 15:00!!!!

 

/user_files/files/Cennik%20tenis3.pdf

 

 

/user_files/files/Cennik%20badminton.pdf

 

 

 

 

KAŻDA nieobecność w godzinach stałej rezerwacji skutkuje obciążeniem 100% ceny rezerwacji. Obciążenie zostanie automatycznie pobrane ze środków zgromadzonych na karcie stałego klienta. Istnieje możliwość odbrobienia nieobecności nieodpłatnie w ustalonym, wolnym teminie innym niż termin stałej rezerwacji.

 

 

Zasady dokonywania rezerwacji kortu

 1. Rezerwacji stałego terminu korzystania z kortów można dokonać wyłącznie w recepcji Racketlon Club
 2. Podstawą do przyjęcia stałej rezerwacji kortu jest:
  • wykupienie karty stałego klienta, która wydawana jest bezpłatnie pod warunkiem doładowania jej za kwotę min. 250zł
  • zadeklarowanie stałych terminów (dni i godziny) korzystania z kortów.
 3. Posiadacz karty stałego klienta korzysta z cennika dla stałych rezerwacji w hali niezależnie od dyscypliny (tenis, badminton) zarówno w godzinach ustalonej rezerwacji jak i poza tymi godzinami.
 4. Stała rezerwacja w hali wraz z regularnie doładowywaną kartą stałego klienta upoważnia do dodatkowej 50% zniżki na korty zewnętrzne w sezonie letnim (od 01.04.2017 do 30.09.2017) poza godzinami ustalonej rezerwacji w hali.

Nieobecność w godzinach stałej rezerwacji

 1. Nieobecność w godzinach stałej rezerwacji kortu nie zwalnia Posiadacza Karty od ponoszenia opłaty za dokonaną rezerwację. Nie stanowi również podstawy domagania się zniżki za niewykorzystaną rezerwację.
 2. Obciążenie zostanie automatycznie pobrane ze środków zgromadzonych na karcie stałego klienta.
 3. Nieobecność w godzinach stałej rezerwacji należy zgłosić minimum 3 dni przed planowaną rezerwacją.
 4. W przypadku nieobecności Posiadacza Karty Stałego Klienta w godzinach stałej rezerwacji kortu w sezonie zimowym (tj. w okresie 1 października - 30 kwietnia), istnieje możliwość uzgodnienia innego wolnego terminu korzystania z kortu poza terminem stałej rezerwacji i wykorzystania w tym zakresie terminu, który przepadł, bez dodatkowych opłat, jednak nie później niż w ciągu 30 dni od terminu nieobecności.
 5. Prawo to nie dotyczy stałej rezerwacji w sezonie letnim.

Zasady rezerwacji kortów w sezonie letnim

Rezerwacja kortów zewnętrznych uzależniona jest od warunków atmosferycznych. W przypadku złych warunków atmosferycznych istnieje możliwość gry w hali tylko w przypadku, gdy kort w hali nie jest objęty wcześniejszą rezerwacją . Istnieje możliwość rezerwacji kortów zewnętrznych „z opcją przejścia na halę”. W takim przypadku cena za kort zewnętrzny równa jest cenie kortu w hali – niezależnie od tego czy ostatecznie gra odbywa się na korcie zewnętrznym czy wewnętrznym.Rezerwacja kortów wewnętrznych nie jest uzależniona od warunków atmosferycznych. Jednak w przypadku dobrych warunków atmosferycznych istnieje możliwość gry na korcie zewnętrznym tylko w przypadku, gdy kort zewnętrzny nie jest objęty wcześniejszą rezerwacją. W takim przypadku cena za kort zewnętrzny równa jest cenie kortu w hali.

Powyższe zasady rezerwacji obowiązują również w przypadku gry z trenerem.