05.11.2016 Julia Piwowar i Michał Szczypka ponowni najlepsi !!!

Tym razem na Ogólnopolskim Turnieju w Głubczycach Julia i Michał nie mieli sobie równych w grze mieszanej młodzików młodszych. Julia z Gabrielą Skórkowską (BKS Kolejarz Częstochowa) również zdobyły zloty medal w grze podwójnej młodziczek młodszych. W grze pojedynczej Julia uplasowała się na trzecim miejscu. Michał Szczypka natomiast w grze pojedynczej wywalczył srebrny medal. W turnieju w starszych kategoriach brali udział: Justyna Biernot, Michał Borowiec, Jacob Toczek, Jakub Waloszek, Piotr Wiercigroch, którzy musieli uznać wyższość przeciwników.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

22.10.2016 Badmintoniści K.S.SET nie zwalniają tempa!

Badmintoniści K.S.SET Mazańcowice nie zwalniają tempa! Podczas krajowego turnieju Memoriał Cioska i Kutwina w Suchedniowie (22.10.2016) pokazali się z rewelacyjnej strony zdobywając kolejne medale. Tym razem bezkonkurencyjna w grze pojedynczej okazała się Julia Piwowar wygrywając kategorię młodzika młodszego. Drugie złoto wywalczyła wspólnie z Michałem Szczypką w grze mieszanej. A srebrny medal zdobyła w grze podwójnej z Gabrielą Skórkowską (BKS Kolejarz Częstochowa). Michał Szczypka w singlu wywalczył brązowy medal.W grze mieszanej z Jacobem Toczkiem uplasowali się na czwartek pozycji. W kategorii junior młodszy Aleksandra Paluch również zdobyła dwa brązowe medale - w singlu i w grze podwójnej z Magdą Dudzińską (KKS Ruch Piotrków Tryb.) Natomiast młodzicy w tym samym czasie rywalizowali w Lublińcu na turnieju ogólnopolskim. Świetnie się spisał Jakub Waloszek zdobywając dwa srebrne medale - w singlu i w deblu z Piotrem Wiercigrochem. Piotrek jeszcze w grze mieszanej wywalczył brąz z Antoniną Muszyńską (UKS Unia Bieruń). Justyna Biernot zdobyła brązowy medal z Aleksandrą Wrońską (UKS Unia Bieruń) w grze podwójnej. W turnieju brał udział jeszcze Michał Borowiec.

7-8.10.2016 Rewelacyjny początek października w badmintonie !!

Kolejny bardzo udany turniej ogólnopolski w Żyrakowie (8.10). 3 miejsce Michał Szczypka w singlu, 1 miejsce Michał Szczypka z Julia Piwowar gra mieszana, i 3 miejsce Julia Piwowar w singlu. Wszystkim serdecznie gratulujemy :-) Natomiast w Olsztynie k.Częstochowy rywalizowali Młodzicy młodsi i Juniorzy młodsi. Świetny wynik po raz kolejny odnotował Michał Szczypka, który w parze z Julią Piwowar zdobyli srebrny medal w grze mieszanej. Michał dołożył brąz w grze pojedynczej. Równie udanie zaprezentowała się Aleksandra Paluch, która trzyktornie stawała na najniższym stopniu podium: w grze pojedynczej, w grze podwójnej z Alicją Szwarnowiecką (UKS Plesbad Pszczyna) oraz z Maciejem Chojnackim (SKS Matchpoint Ślęza). W turnieju brał udział również Jacob Toczek, który zdobył cenne doświadczenie.

01.10.2016 Grand Prix Gold w Lubinie

Bardzo intensywny weekend mieli badmintoniści K.S.SET Mazańcowice. Od soboty (1.10) w Lubinie rozgrywany był turniej Grand Prix Gold Młodzików - druga najważniejsza impreza w badmintonowym kalendarzu Młodzików. Nasz Klub reprezentowali: Justyna Biernot, Kuba Waloszek i Piotrek Wiercigroch. Kuba razem z Piotrkiem uplasowali się na 5. miejscu w grupie B. Na takiej samej pozycji uplasowali się Justyna z Piotrkiem w grze mieszanej grupy B. Justyna w parze z Aleksandrą Wrońską (UKS Unia Bieruń) wywalczyły 7. miejsce w grze podwójnej.

23.09.2016 Badmintoniści K.S.SET Mazańcowice na podium Międzynarodowego Turnieju Varcolor Polish Youth International 2016

Kolejny bardzo udany weekend mieli badmintoniści K.S.SET Mazańcowice. W piątek 23.09 w Imielinie rozgrywany był międzynarodowy Turniej Varcolor Polish Youth International 2016. Nasi zawodnicy zdobyli worek medali :-)

Wyniki:

U9A - I miejsce Tymek Wiercigroch
      III miejsce Patryk Kramarczyk
U9B - III miejsce Grzesiek Paperz
U9 gra podwójna - I miejsce Patryk Kramarczyk / Tymek Wiercigroch
U11B - IV miejsce Maja Laba
U13A - V miejsce Julia Piwowar
U13A - III miejsce Michał Szczypka
U13 gra podwójna - I miejsce Julia Piwowar / Petra Maixnerova (Czechy)
U13 gra podwójna - III miejsce Michał Szczypka / Kuba Toczek
U15A - I miejsce Kuba Waloszek
U15 gra podwójna - I miejsce Kuba Waloszek / Piotrek Wiercigroch

WSZYSTKIM GRATULUJEMY :-)

więcej zdjęć na Facebooku!!

17.09.2016 Wygrana Michała Szczypki w Karvinie, Julia Piwowar na trzecim miejscu

Sezon badmintonowy rozkręca się na dobre a wraz z nim zawodnicy K.S.SET Mazańcowice. W czeskiej Karvinie rozgrywany był międzynarodowy turniej Karvina Open 2016. Wystartowali w nim: Julka Piwowar, Ola Paluch, Michał Szczypka, Kuba Toczek, Sebastian Sidorek, Michał Borowiec, Kuba Waloszek i Piotrek Wiercigroch. Ogromny sukces odnotował Michał Szczypka wygrywając turniej w kategorii U13. Świetnie zaprezentowała się także Julia Piwowar zajmując 3 miejsce w U13. Pozostali zawodnicy również rozegrali bardzo dobre mecze.

Wszystkim serdecznie gratulujemy :-)

10.09.2016 Międzynarodowy Turniej Silesia Cup Głubczyce

Świetne rozpoczęcie sezonu odnotowali badmintoniści K.S.SET Mazańcowice! W minioną sobotę w Głubczycach odbył się Międzynarodowy Turniej Silesia Cup. W kategorii młodzik młodszy drugie miejsce zajęli Julia Piwowar i Michał Szczypka w grze mieszanej, a Michał dołożył jeszcze brązowy medal w grze pojedynczej. W kategorii młodzik na drugim miejscu uplasowali się Michał Borowiec i Piotr Wiercigroch w grze podwójnej, Justyna Biernot i Piotrek Wiercigroch zajęli trzecie miejsce w grze mieszanej, a tuż za podium znalazła się jeszcze Justyna z Aleksandrą Wrońską (UKS Unia Bieruń) w grze podwójnej.

Wszystkim serdecznie gratulujemy :-)

więcej zdjęć na Facebooku

18.06.2016 Mistrzostwa Śląska w badmintonie

Worek medali przywieźli zawodnicy K.S.SET Mazańcowice z Mistrzostw Śląska w badmintonie, które rozgrywane były w minioną sobotę (18.06.2016) w Blachowni k.Częstochowy. W kategorii U-13 świetny wynik odnotował Jakub Waloszek. Zarówno w singlu, jak i grze podwójnej z Michałem Borowcem zdobył srebrny medal. W kategorii U-15 bezkonkurencyjni okazali się Aleksandra Paluch i Piotr Wiercigroch zdobywając najwyższe trofeum w grze mieszanej. W grach pojedynczych obydwoje wywalczyli jeszcze brązowe medale. W kategorii Elita brązowy medal zdobył Dawid Fraś w grze pojedynczej. W turnieju brali udział również Julia Piwowar, Justyna Biernot, Michał Szczypka i Stanisław Olearczyk, którzy musieli uznać wyższość przeciwników.

23.05.2016 Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych

W Kobierzycach na dolnym śląsku w Mistrzostwach Polski rywalizowali Młodzicy Młodsi  - Justyna Biernot, Julia Piwowar, Michał Borowiec, Michał Szczypka, Jakub Waloszek. Najlepszym wynikiem pochwalić może się Justyna Biernot - zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej (z Aleksandrą Wrońską UKS Unia Bieruń) awansowała do drugiej rundy. Pozostali zawodnicy rozegrali bardzo dobre mecze i zdobyli cenne doświadczenie (przypomnijmy, że Julia Piwowar i Michał Szczypka musieli rywalizować z przeciwnikami starszymi o dwa lata!). Jestem ogromnie zadowolony z gry i postawy moich zawodników, do każdego pojedynku podchodzili skoncentrowani i zmotywowani, co zaowocowało bardzo dobrymi wynikami - podsumowuje trener Bartek Pietryja.

Wszystkim serdecznie gratulujemy :-)

15.05.2016 Badmintoniści w Pszczynie

W niedzielę (15.05) w Pszczynie na Powiatowym Turnieju Badmintona sporo pozycji medalowych zajęli zawodnicy K.S.SET Mazańcowice. W kategorii U-11 Julia Piwowar nie miała sobie równych. W U-13 Michał Szczypka wywalczył trzecie miejsce, Jakub Waloszek był piąty. Justyna Biernot również była piąta. W U-16 Ola Paluch zajęła drugie miejsce. W grach deblowych wystąpił Mateusz Matuszczak. Wszystkim serdecznie gratulujemy :-)

13.05.2016 Mistrzostwa Polski Młodzików w badmintonie

Bardzo duże gratulacje dla Oli Paluch i Piotrka Wiercigrocha za swój występ na Mistrzostwach Polski Młodzików w badmintonie (13-15.05.2016 Suwałki). Razem w grze mieszanej i Ola w grze singlowej wygrali pierwsze pojedynki, ostatecznie zajmując miejsca 9-16. Jest to naprawdę bardzo dobry wynik, były to dla nich pierwsze Mistrzostwa Polski, dlatego należą im się ogromne brawa - komentuje trener Bartek Pietryja. Serdecznie gratulujemy :-)

17.04.2016 Badmintoniści KS SET na podium ogólnopolskiego turnieju w Bieruniu

Kolejny udany występ zanotowali zawodnicy K.S.SET Mazańcowice na ogólnopolskim turnieju badmintona, który odbył się w miniony weekend w Bieruniu. Na pozycjach medalowych uplasowali się: Aleksandra Paluch i Piotr Wiercigroch zajmując drugie miejsce w grze mieszanej młodzików, Piotr Wiercigroch dołożył srebrny medal w grze podwójnej młodzików z Szymonem Stokfiszem (UKS Unia Bieruń) oraz Stanisław Olearczyk i Szymon Wiercigroch zajęli trzecie miejsce w grze podwójnej juniorów młodszych. W barwach K.S.SET Mazańcowice wystąpili także: Justyna Biernot, Julia Piwowar, Zuzanna Pyclik, Michał Borowiec, Michał Szczypka, Jacob Toczek, Jakub Waloszek. Wszystkim serdecznie gratulujemy

10.04.2016 Justyna Biernot na Warsaw Open

Kolejny udany występ odnotowała Justyna Biernot z K.S. SET Mazańcowice. Na ogólnopolskim turnieju Warsaw Open w badmintonie (10.04.2016) zajęła drugie miejsce w grze podwójnej młodziczek młodszych w parze z Aleksandrą Wrońską (UKS Unia Bieruń). Serdecznie gratulujemy :-)

02.04.2016 Badmintoniści w Żyrakowie

Udany występ odnotowali zawodnicy K.S.SET Mazańcowice na Ogólnopolskim Turnieju Badmintona, jaki miał miejsce 2 kwietnia w Żyrakowie. Tym razem medalowe pozycje wywalczone zostały w grach podwójnych. Julia Piwowar wraz z Judytą Kolczyńską (UKS Plesbad Pszczyna) zajęły trzecie miejsce w grze podwójnej młodziczek młodszych. Jakub Waloszek razem z Sebastianem Jaszkiewiczem (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) również zdobyli brązowy medal w grze podwójnej młodzików młodszych. I również trzecią lokatę wywalczyły Aleksandra Paluch z Wiktorią Kasprzak (UKS Kiko Zamość). W turnieju brali udział również: Justyna Biernot, Michał Borowiec, Michał Szczypka, Piotr Wierocigroch, którzy musieli uznać wyższość przeciwników.

Wszystkim serdecznie gratulujemy :-)

20.03.2016 Sukces Justyny Biernot na turnieju ogólnopolskim w badmintonie

Duży sukces odnotowała zawodniczka K.S. SET Mazańcowice Justyna Biernot na ogólnopolskim turnieju badmintona, który miał miejsce w miniony weekend (20.03) w Zamościu. W parze z Aleksandrą Wrońską (UKS Unia Bieruń) wywalczyły srebrny medal w grze podwójnej młodziczek młodszych. Ponadto Justyna rozegrałą bardzo dobre mecze singlowe, w grupie przegrywając jedynie z późniejszą brązową medalistką. Serdecznie gratulujemy :-)

12.03.2016 Udany występ badmintonistów K.S. SET Mazańcowice

Bardzo dobry występ odnotowali zawodnicy K.S. SET Mazańcowice na Ogólnopolskim Turnieju Badmintona, jaki miał miejsce w miniony weekend w Imielinie. Na największe brawa zasługuje Aleksandra Paluch, która zdobyła złoty medal w grze podwójnej młodziczek (z Dominiką Kwaśnik Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) oraz brązowy medal w grze pojedynczej. Tuż za podium znalazły się Ewa Piszczek i Zuzanna Pyclik w grze podwójnej młodziczek. Piąte miejsce wywalczył Jakub Waloszek w grze pojedynczej młodzików młodszych, Michał Szczypka i Julia Piwowar oraz Michał Borowiec i Justyna Biernot w grze mieszanej młodzików młodszych. W turnieju brali udział: Justyna Biernot, Aleksandra Paluch, Ewa Piszczek, Julia Piwowar, Zuzanna Pyclik, Michał Borowiec, Stanisław Olearczyk, Michał Szczypka, Jakub Waloszek, Piotr Wiercigroch. Wszyscy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, widać efekty przepracowanych ferii - podkreśla trener Bartek Pietryja.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

06.03.2016 Kuba Waloszek z medalem Mistrzostw Polski

Z ogromną przyjemnością informujemy, że drużyna Śląska wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski Drużyn Mieszanych w Badmintonie, które odbywały się w miniony weekend w Żyrakowie. Wśród medalistów jest również wychowanek K.S. SET Mazańcowice Jakub Waloszek :-)

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

27.02.2016 Mistrzostwa Bielska-Białej w badmintonie

Zawodnicy K.S. SET Mazańcowice nie mieli sobie równych na Mistrzostwach Bielska-Białej w badmintonie. Zdobyli wszystkie możliwe miejsca medalowe :-) Wśród szkół podstawowych najlepsi byli Justyna Biernot i Kuba Waloszek. Wśród gimnazjalistów bezkonkurencyjni byli Zuzia Pyclik i Staszek Olearczyk. W rywalizacji brali udział również - kategoria szkoła podstawowa: Kuba Śliwka - 2 miejsce, Michał Borowiec - 3 miejsce, Emilia Turkoniak, Sebastian Sidorek oraz Patryk Kramarczyk zajęli miejsca tuż za podium. Kategoria gimnazjum: Magda Borowiec - 2 miejsce, Szymon Górnik - 2 miejsce.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy :-)

13.02.2016 Badmintoniści w Poczesnej

W sobotę 13.02.2016 w Poczesnej odbył się Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików w badmintonie. K.S. SET reprezentowali: Justyna Biernot, Aleksandra Paluch, Stanisław Olearczyk, Piotr Wiercigroch i Szymon Wiercigroch. Na pozycji medalowej uplasowali się Staszek Olearczyk i Szymon Wiercigroch - w grze podwójnej juniorów młodszych zajęli trzecie miejce. Tuż za podium znaleźli się Ola Paluch i Piotrek Wiercigroch w grze mieszanej młodzików, a Ola także w grze podwójnej młodziczek w parze z Martyną Balą (UKS Junior Wrzosowa). Piąte miejsce w grze podwójnej młodziczek wywalczyła Justyna Biernot w parze z Aleksandrą Wrońską (UKS Unia Bieruń). Gry pojedyncze nasi zawodnicy zakończyli na etapie grupowym.

Wszystkim serdecznie gratulujemy :-)

06.02.2016 Badmintoniści w Suchedniowie

W sobotę 06.02 w Suchedniowie odbył się Ogólnopolski Turniej Juniorów młodszych i Młodzików Młodszych. K.S. SET Mazańcowice reprezentowali: Justyna Biernot, Aleksandra Paluch, Julia Piwowar, Jakub Bąk, Michał Borowiec, Michał Szczypka, Jakub Toczek, Jakub Waloszek. Na największe brawa zasługują: Kuba Waloszek za zajęcie trzeciego miejsca w grze pojedynczej młodzików młodszych i Ola Paluch w parze z Magdą Dudzińską (KKS Ruch Piotrków Trybunalski) za zajęcie trzeciego miejsca w grze podwójnej juniorek młodszych. Pozostali zawodnicy rozegrali również bardzo dobre mecze. Wszystkim serdecznie gratulujemy :-)

23.01.2016 Badmintoniści w Głubczycach

Kolejny udany weekend pod znakiem badmintona mieli zawodnicy K.S. SET Mazańcowice. W Głubczycach (23.01) rozgrywany był ogólnopolski turniej juniorów młodszych, młodzików i młodzików młodszych. Nasz klub reprezentowali: Justyna Biernot, Julia Piwowar, Aleksandra Paluch, Zuzanna Pyclik, Michał Borowiec, Stanisław Olearczyk, Michał Szczypka, Jakub Waloszek, Piotr Wiercigroch. Na największe brawa zasługują: dziewczyny Ola Paluch i Zuzia Pyclik z zajęcie trzeciego miejsce w grze podwójnej młodziczek, chłopcy Michał Borowiec i Michał Szczypka za zajęcie trzeciego miejsca w grze podwójnej młodzików młodszych oraz Jakub Waloszek w parze z Julią Pławecką (UKS Plesbad Pszczyna) za zajęcie trzeciego miejsca w grze mieszanej młodzików młodszych. Blisko podium był Staszek Olearczyk - w grze mieszanej juniorów młodszych z Alzbetą Perunską z Czech. Jestem zadowolony z postawy wszystkich moich zawodników, rozegrali bardzo dobre pojedynki - komentuje trener Bartek Pietryja.

Wszystkim serdecznie gratulujemy :-)

16-17.01.2016 Noworoczny Turniej Badmintona Pszczyna

W miniony weekend (16-17.01.2016) w Pszczynie odbył się 18.Noworoczny Turniej Badmintona. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy K.S. SET Mazańcowice. Na największe brawa zasługuje Michał Szczypka, który zdobył złoty medal w kategorii U-11. W tej samej kategorii Julia Piwowar uplasowała się na najniższym stopniu podium. W najmłodszej kategorii U-9 Jakub Śliwka był drugi. Pozycję medalową zajęła również Aleksandra Paluch w U-15. W sobotę rywalizowali dorośli: Anna Stanaszek triumfowała w Amatorach, a w grach podwójnych zwyciężyli Mateusz Matuszczak i Filip Stępniak
Lokaty pozostałych zawodników K.S.SET Mazańcowice i dorosłych u nas trenujących :-):

U-9 DZIEWCZYNKI
5-6. Maja Laba

U-9 CHŁOPCY
2. Jakub Śliwka
4. Krystian Toczek
7-8. Tymoteusz Wiercigroch

U-11 DZIEWCZYNKI
3. Julia Piwowar

U-11 CHŁOPCY
1. Michał Szczypka
4. Jacob Toczek
7-8. Jakub Bąk

U-13 DZIEWCZYNKI
4. Justyna Biernot

U-13 CHŁOPCY
4. Jakub Waloszek
13-16. Michał Borowiec

U-15 DZIEWCZYNY
3. Aleksandra Paluch
4. Zuzanna Pyclik

U-15 CHŁOPCY
9-12. Piotr Wiercigroch

U-18 CHŁOPCY
4. Stanisław Olearczyk

AMATORZY - Kobiety
1. Anna Stanaszek
2. Anna Koczur
5. Joanna Banaś-Paluch

AMATORZY - mężczyźni
5-8. Rafał Waloszek
5-8. Aleksander Kołodziejczyk

AMATORZY RAZ DO ROKU - kobiety
6. Gabriela Haberny

MASTERS
7-8. Dawid Fraś
9. Marcin Szczypka

GRY PODWÓJNE
1. Mateusz Matuszczak/Filip Stępniak (Pszczyna)